Розетка Legrand Valena InMatic 753070 чорний
Legrand Valena InMatic 753070 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena InMatic 753070 чорний
Усі ціни 8 →Legrand Legrand Valena In`Matic (753070) 753070 | 537 грн. |
Розетка RJ45 Кат.5е UTP Legrand Valena IN'MATIC 753070 | 537 грн. |
Механізм розетки одномісний Legrand Valena IN'MATIC CAT5 RJ45 UTP 7530 | 537 грн. |
Розетка Legrand RJ45 Кат.5е UTP Valena IN'MATIC 753070 | 532 грн. |
Legrand 753070 | 539 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →