Розетка Legrand Valena InMatic 753025 чорний
Legrand Valena InMatic 753025 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena InMatic 753025 чорний
Усі ціни 13 →LEGRAND Valena IN'MATIC Schuko 16А 250В (753025) | 149 грн. |
Legrand Legrand Valena In`Matic (753025) 753025 | 149 грн. |
Розетка силова Valena IN'MATIC Legrand Schuko 16А 250В гвинтові клеми | 149 грн. |
LEGRAND Valena IN'MATIC Schuko 16А 250В (753025) | 149 грн. |
Механізм розетки одномісний Legrand Valena IN'MATIC із заземленням 753 | 149 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →