Розетка Legrand Valena InMatic 753016 чорний
Legrand Valena InMatic 753016 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena InMatic 753016 чорний
Механізм розетки одномісний Legrand Valena IN'MATIC зі шторками 753016 | 134 грн. |
Розетка Legrand Valena In'matic 2К 16 А 250 В з шторками автоматичні клеми | 144 грн. |
Механізм розетки2к Valena Life-Allure із шторками [753016] Legrand | 135 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →