Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Life 754184
Товар застарів 1 349 грн. Кількість постів (шт): 4; Розташування: універсальна; Зовнішня форма: прямокутна (прямі лінії); Матеріал: термопласт (ABS-пластик); Ступінь захисту IP: IP20; Розмір (мм): 299x86x10; |
Legrand Valena Life 754184 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Life 754184
Ціни на Legrand Valena Life 754184 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 754004 | від 247 грн. | 15 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 754144 | від 1 079 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 754094 | від 582 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 754044 | від 268 грн. | 15 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 754134 | від 694 грн. | 16 пропозицій |