Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754301
Фото 6 |
Legrand Valena Allure 754301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754301
Усі ціни 6 →Legrand Legrand Valena Allure 754301 | 51 грн. |
Рамка одномісна Legrand Valena Allure біла 754301 | 51 грн. |
Legrand 754301 | 51 грн. |
Рамка Legrand Valena Allure 1 пост Біла (754301) | 55 грн. |
Рамка одинарна Legrand Valena ALLURE білий (754301) | 51 грн. |
Рамка 1-постова Valena Allure біла [754301] Legrand | 51 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →