Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754311
Фото 3 |
Legrand Valena Allure 754311 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754311
Legrand Legrand Valena Allure 754311 | 54 грн. |
Рамка одномісна Legrand Valena Allure слонова кістка 754311 | 51 грн. |
Рамка Legrand Valena Allure 1 пост Слонова кістка (754311) | 54 грн. |
Рамка 1-постова Valena Allure слонова кістка [754311] Legrand | 51 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →