Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Color NU280824
Schneider New Unica Studio Color NU280824 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio Color NU280824
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio Color NU280824 | 762 грн. |
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Unica New Studio Color шампань з | 756 грн. |
Рамка 4-постова Schneider Electric Unica New Шампань/Білий (NU280824) | 762 грн. |
Рамка 4-постова Unica New Шампань / Білий Schneider Electric NU280824 | 763 грн. |
Рамка 4-постова шампань/біла [NU280824] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 762 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio Color NU280824
Ціни на Schneider New Unica Studio Color NU280824 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Color NU280827 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280826 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280828 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280824 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280822 | від 756 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio Color NU280821 | від 756 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →