Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754401
Фото 3 |
Legrand Valena Allure 754401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754401
Legrand Legrand Valena Allure 754401 | 224 грн. |
Рамка одномісна Legrand Valena Allure матовий чорний 754401 | 208 грн. |
Рамка Legrand Valena Allure 1 пост Матовий чорний (754401) | 225 грн. |
Рамка 1-постова Valena Allure чорна [754401] Legrand | 208 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →