Lenovo LivePods LP40 Pro
Фото 6 |
Lenovo LivePods LP40 Pro |
|
Недорогі навушники-вкладиші true wireless від відомої компанії Lenovo. Модель відноситься до рішень базового рівня без вбудованих систем шумоподавлення. Втім, «шумодав» початкового рангу заявлено для мікрофона навушників. За звучання Lenovo LivePods LP40 Pro відповідають 13-міліметрові динамічні випромінювачі, що покривають широкий діапазон частот від 20 Гц до 20 кГц. Звук навушників збалансований, без вираженої орієнтації під конкретні музичні жанри.
Підключається TWS-гарнітура за протоколом бездротового зв'язку Bluetooth v 5.1 - стійке з'єднання з джерелом аудіосигналу підтримується в радіусі до 10 м. Притулком для навушників служить зарядний кейс, разом з яким можна розраховувати на 20 годин автономності. Самі ж навушники тримаються на плаву протягом 6-годинного марафону прослуховування аудіотреків на середньому рівні гучності. У навантаження модель отримала зручне сенсорне управління, а в комплекті з гарнітурою поставляються змінні силіконові насадки під різні розміри вушних раковин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo LivePods LP40 Pro
Усі ціни 61 →Навушники Lenovo LP40 Pro White | 499 грн. |
Наушники Lenovo LP40 Pro White | 468 грн. |
Lenovo LP40 Pro Pink | 613 грн. |
Lenovo LP40 Pro pink 100289 | 625 грн. |
Навушники Lenovo LP40 Pro Black | 690 грн. |