Бойлер LEOV LH Slim 80
Фото 5 |
LEOV LH Slim 80 50 л80 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEOV 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEOV.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEOV LH Slim 80
Усі ціни 7 →LEOV LH Slim 80 | 6 190 грн. |
80 l Водонагреватель leov lh Slim | 6 820 грн. |
LEOV LH Slim 80 | 6 190 грн. |
Leov LH Slim 80 l LHSlim80l | 6 189 грн. |
Водонагрівач LEOV LH Slim 80 l горизонтальний (80L Slim H) | 6 748 грн. |
Водонагрівач LEOV LH Slim 80 l горизонтальний | 6 520 грн. |
Водонагрівач LEOV LH Slim 80 l горизонтальний (80 L Slim H) | 6 775 грн. |
Модификації LEOV LH Slim 80
Ціни на LEOV LH Slim 80 |
---|---|---|---|---|
LEOV LH Slim 50 | від 5 410 грн. | 12 пропозицій | ||
LEOV LH Slim 80 | від 6 189 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →