Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   LEOV

Бойлер LEOV LH 80

Фото - Водонагрівач LEOV LH 80
Відео 6Фото 3
LEOV LH 80
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннягоризонтальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву153 хв
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязбоку
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)44x74x44 см
Вага24 кг
Дата додавання на E-Katalogчервень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEOV 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEOV.

Купити LEOV LH 80

Усі ціни 10 →

Leov Leov LH 80 l

Бойлер Leov LH 80 l — цилиндрическая модель, которая вмещает в себя 80 литров воды. Он станет прекрасным вариантом для устано... щевки в квартирах или домах, где живет 2-3 человека. Его сдержанный стиль может вписаться в любой интерьер. Предварительно по фото можно оценить то, как он выглядит. Купить бойл
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 500 грн.

Leov Водонагрівач Leov LH 80 l горизонтальний (80L H)

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 279 грн.

Leov LH 80 l (80L H)

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Водонагреватель Leov LH 80 горизонтальный 000019815

Водонагреватель LH80 LeovгоризонтальныйОбъём (л) : 80Мощность (Вт) : 2000Высота (мм) : 440Ширина (мм) : 790Глубина (мм) : 440... щеВес нетто (кг) : 24Тип нагревательного элемента (ТЭНа) : Открытый "мокрый"Покрытие внутреннего бака : Титановая эмальРегулятор температуры : Открытый (на корпусе)Время нагрева всего объема, ΔТ=65°С : 2 ч 33 минТип подключения : НижнееТип монтажа : ГоризонтальныйИндикатор температуры : МеханическийНапряжение (В) : 230Макс. рабочее давление (бар) : 6Предохранительный клапанКласс энергоэфективности : СХарактеристики :Тип нагревательного элемента (ТЭНа) : МокрыйТип управления : МеханическоеОбъем (л.) : 80Тип монтажа : ГоризонтальныйМощность (Вт.) : 2000
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Бойлер Leov LH 80 (80L H)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на LEOV LH 80

Модификації LEOV LH 80

Ціни на LEOV LH 80
LEOV LH 50 від 5 689 грн.15 пропозицій
LEOV LH 80 від 6 279 грн.12 пропозицій
LEOV LH 100 від 7 000 грн.1 пропозиція
Відеоогляди