Бойлер LEOV LUN Small 5
Фото 4 |
LEOV LUN Small 5 5 л10 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEOV 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEOV.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEOV LUN Small 5
Усі ціни 9 →Водонагрівач LEOV LUN Small 5 l підвод води зверху (5L UN) 19695 | 3 620 грн. |
Бойлер Leov Lun Small 5 l | 3 620 грн. |
Водонагреватель Leov LUN Small 5 подвод воды сверху 000019695 | 3 620 грн. |
Водонагрівач LEOV LUN Small 5 l підведення води зверху | 3 982 грн. |
Водонагрівач LEOV LUN Small 5 l підвод води зверху (5L UN) | 3 946 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації LEOV LUN Small 5
Ціни на LEOV LUN Small 5 |
---|---|---|---|---|
LEOV LUN Small 5 | від 3 620 грн. | 10 пропозицій | ||
LEOV LUN Small 10 | від 3 890 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →