Бойлер LEOV LV Slim Dry 30
LEOV LV Slim Dry 30 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEOV 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEOV.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEOV LV Slim Dry 30
Усі ціни 12 →Водонагрівач LEOV LV Slim Dry 30 l сухий тен (30L Slim D) 19734 | 6 690 грн. |
LEOV LV Slim Dry 30 | 6 690 грн. |
Бойлер Leov Lv Slim Dry 30 l | 6 690 грн. |
LEOV LV Slim Dry 30 | 6 690 грн. |
Водонагреватель Leov LV Slim Dry 30 сухой тэн 000019734 | 6 690 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації LEOV LV Slim Dry 30
Ціни на LEOV LV Slim Dry 30 |
---|---|---|---|---|
LEOV LV Slim Dry 30 | від 6 690 грн. | 12 пропозицій | ||
LEOV LV Slim Dry 50 | від 6 940 грн. | 18 пропозицій | ||
LEOV LV Slim Dry 80 | від 7 430 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →