Бойлер LEOV LH Slim Dry 50
Фото 3 |
LEOV LH Slim Dry 50 50 л80 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEOV 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEOV.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEOV LH Slim Dry 50
Усі ціни 13 →Водонагрівач LEOV LH Slim Dry 50 l горизонтальний сухий тен (50L Slim D H) | 7 430 грн. |
Водонагрівач LEOV LH Slim Dry 50 l | 8 368 грн. |
LEOV LH Slim Dry 50 | 7 430 грн. |
Бойлер Leov Lh Slim Dry 50 | 7 431 грн. |
LEOV LH Slim Dry 50 | 7 430 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації LEOV LH Slim Dry 50
Ціни на LEOV LH Slim Dry 50 |
---|---|---|---|---|
LEOV LH Slim Dry 50 | від 6 836 грн. | 13 пропозицій | ||
LEOV LH Slim Dry 80 | від 7 930 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →