Кухонний ніж Arcos Nova 188622
Фото 12 |
Arcos Nova 188622 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Nova 188622
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos Nova для чистки 100 мм Красный (188622) 188622 | 318 грн. |
Ніж для овочів Arcos Іспанія Nova 10 см червоний 188622 FD | 172 грн. |
Ніж для чищення червоний L 100 мм серія Nova Arcos FD-188622 | 167 грн. |
Ніж для чищення овочів Arcos Nova з лезом із нержавіючої сталі 10см (18862 | 160 грн. |
Ніж для чищення Nova 100 мм Arcos (188622) | 126 грн. |
Кухонний ніж Arcos Nova для чищення 100 мм Червоний (188622) | 169 грн. |
Ніж для чищення Arcos Nova червоний довжина 10 см (188622) | 132 грн. |
Кольорові модифікації:
- Nova 188600 — чорний
- Nova 188621 — зелений
- Nova 188622 — червоний
- Nova 188623 — синій
- Nova 188624 — білий
- Nova 188625 — жовтий
- Nova 188628 — коричневий
- Nova 188631 — фіолетовий
- Nova 188632 — бірюзовий
- Nova 188633 — гірчичний
Модификації Arcos Nova 188622
Ціни на Arcos Nova 188622 |
---|---|---|---|---|
Arcos Nova 188624 | від 126 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos Nova 188632 | від 132 грн. | 1 пропозиція | ||
Arcos Nova 188625 | від 126 грн. | 8 пропозицій | ||
Arcos Nova 188621 | від 126 грн. | 3 пропозиції | ||
Arcos Nova 188633 | від 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos Nova 188678 | від 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos Nova 188634 | від 167 грн. | 3 пропозиції | ||
Arcos Nova 188677 | від 132 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos Nova 188623 | від 126 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos Nova 188622 | від 126 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos Nova 188628 | від 126 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →