Кухонний ніж 3 CLAVELES Light 01206
3 CLAVELES Light 01206 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Light 01206
Нож для чистки овощей 80 мм 3 Claveles Light (01206) 01206 | 209 грн. |
Ніж для чищення овочів 80 мм 3 Claveles Light (01206) | 209 грн. |
Нож для чистки овощей 80 мм 3 Claveles Light (01206) 01206 | 209 грн. |
Нож для чистки овощей 80 мм 3 Claveles Light (01206) 01206 | 203 грн. |
Ніж для чищення овочів 80 мм 3 Claveles Light (01206) | 209 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →