Кухонний ніж Arcos Nova 188677
Фото 12 |
Arcos Nova 188677 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Nova 188677
Кухонный нож Arcos Nova для чистки 100 мм Мятный (188677) 188677 | 318 грн. |
Ніж для чищення зелений L 100 мм серія Nova Arcos FD-188677 | 167 грн. |
Ніж для чищення овочів Arcos Nova з лезом із нержавіючої сталі 10см (18867 | 160 грн. |
Кухонний ніж Arcos Nova для чищення 100 мм М'ятний (188677) | 169 грн. |
Ніж для чищення Arcos Nova м'ятний довжина 10 см (188677) | 132 грн. |
Модификації Arcos Nova 188677
Ціни на Arcos Nova 188677 |
---|---|---|---|---|
Arcos Nova 188624 | від 126 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos Nova 188632 | від 132 грн. | 2 пропозиції | ||
Arcos Nova 188625 | від 126 грн. | 11 пропозицій | ||
Arcos Nova 188621 | від 126 грн. | 6 пропозицій | ||
Arcos Nova 188633 | від 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos Nova 188678 | від 138 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos Nova 188677 | від 132 грн. | 6 пропозицій | ||
Arcos Nova 188634 | від 167 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos Nova 188623 | від 126 грн. | 8 пропозицій | ||
Arcos Nova 188622 | від 126 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos Nova 188628 | від 126 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →