Ківш Lessner Black Pro 55872-16
Lessner Black Pro 55872-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Black Pro 55872-16
Lessner Black Pro New 16 см 1.3 л (55872-16) BlackProNew16см1.3л(55872-16) | 719 грн. |
Ківш алюмінієвий Lessner Black Pro New з антипригарним покриттям D=16 см 1 | 725 грн. |
Ківш з антипригарним покриттям Lessner Black Pro New 55872-16 (1,3 л) | 1 034 грн. |
Ківш алюмінієвий Lessner Black Pro New з антипригарним покриттям D=16 см 1 | 958 грн. |
Сотейник Lessner Black Pro з кришкою 1,3л d16 см алюміній з антипригарним | 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →