Каструля Lessner Buono 55881-20
Фото 11 |
Lessner Buono 55881-20 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Buono 55881-20
Lessner Buono 3,15 л (55881-20) Buono3,15л(55881-20) | 1 269 грн. |
Каструля Lessner Buono 20 см 3.15 л (55881-20) | 999 грн. |
Каструля Lessner Buono 55881-20 (20см/3.15л) | 1 460 грн. |
Модификації Lessner Buono 55881-20
Ціни на Lessner Buono 55881-20 |
---|---|---|---|---|
Lessner Buono 55881-16 | від 889 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-18 | від 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-20 | від 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-22 | від 1 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-24 | від 1 249 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →