Ківш Lessner Rica 55880-14
Фото 3 |
Lessner Rica 55880-14 1.5 л2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Rica 55880-14
Lessner 55880-14 | 788 грн. |
Ківш Lessner Rica 14 см 1.5 л (55880-14) | 749 грн. |
Ківш Lessner Rica 55880-14 (1.5л/14см) | 862 грн. |
Модификації Lessner Rica 55880-14
Ціни на Lessner Rica 55880-14 |
---|---|---|---|---|
Lessner Rica 55880-14 | від 749 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Rica 55880-16 | від 799 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →