Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Lessner

Ківш Lessner 55883-16s

Фото - Каструля Lessner 55883-16s
Lessner 55883-16s
Колір
Тип
ківш
Розмір
16 см
Об'єм
1.4 л
Товщина дна
4.5 мм
Товщина стінок
1.8 мм
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Велика Британія
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.

Купити Lessner 55883-16s

Ківш Lessner Delizia Pfluon антипригарний, діаметр 16 см, 1.4 л (55883-16s)

Eva.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
845 грн.

Ківш Lessner Delizia з кришкою 16 см 1.4 л (55883-16s)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 139 грн.

Ківш Lessner Delizia 55883-16s (1.4л/16см)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Розумна лама З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 367 грн.

Динаміка цін на Lessner 55883-16s