Приціл Sig Sauer Tango MSR 1-10x26 BDC10 (SOTM11002)
Фото 5 |
Sig Sauer Tango MSR 1-10x26 BDC10
Тип:оптичний («загонник»)
Кратність збільшення:1 – 10 x
Діаметр об'єктива:26 мм
Поле зору на 100 м:40 – 4 м
Кріплення:Вівера/Пікатінні
У комплекті алюмінієвий моноблок ALPHA-MSR та плоскі відкидні кришки для об'єктиву та окуляра.
Всі характеристики
Характеристики Tango MSR 1-10x26 BDC10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sig Sauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sig Sauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sig Sauer Tango MSR 1-10x26 BDC10
Усі ціни 8 →SOTM11002 Приціл оптичний SIG Optics TANGO MSR 1-10X26MM, 34MM, FFP. Сітка | 49 160 грн. |
Оптичний приціл Sig Sauer Tango MSR 1-10X26mm, 34mm, FFP. сітка MSR BDC10 | 50 389 грн. |
Оптический прицел Sig Sauer Tango MSR 1-10X26mm, 34mm, FFP. сетка MSR BDC1 | 49 130 грн. |
Оптичний приціл Sig Sauer Tango MSR 1-10X26mm, 34mm, FFP. сітка MSR BDC10 | 50 389 грн. |
Оптический прицел Sig Optics TANGO MSR 1-10X26MM, 34MM, FFP. Сетка MSR BDC | 50 389 грн. |
ще 3 пропозиції