SSD PNY CS3030 M280CS3030-2TB-RB 2 ТБ
Відео 12Фото 4 |
PNY M280CS3030-2TB-RB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PNY CS3030 M280CS3030-2TB-RB 2 ТБ
SSD накопичувач PNY XLR8 CS3030 2 TB (M280CS3030-2TB-RB) | 7 322 грн. |
SSD накопичувач PNY XLR8 CS3030 2 TB (M280CS3030-2TB-RB) | 7 703 грн. |
SSD накопитель PNY XLR8 CS3030 2 TB (M280CS3030-2TB-RB) | 7 328 грн. |
Відеоогляди
Модификації PNY CS3030 M280CS3030-2TB-RB
Ціни на PNY CS3030 M280CS3030-2TB-RB |
---|---|---|---|---|
PNY CS3030 M280CS3030-250-RB 250 ГБ | від 999 грн. | 2 пропозиції | ||
PNY CS3030 M280CS3030-1TB-RB 1 ТБ | від 4 900 грн. | 1 пропозиція | ||
PNY CS3030 M280CS3030-2TB-RB 2 ТБ | від 7 322 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →