SSD Transcend MTE250H TS2TMTE250H 2 ТБ
Фото 4 |
Transcend TS2TMTE250H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend MTE250H TS2TMTE250H 2 ТБ
Усі ціни 10 →SSD накопичувач Transcend MTE250H 2 TB (TS2TMTE250H) MTE250H 2 TB (TS2TMTE | 7 524 грн. |
SSD-накопичувач Transcend MTE250H 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 2TB (TS2TMTE250H) | 7 349 грн. |
Накопичувач SSD Transcend M.2 2TB PCIe 4.0 MTE250H TS2TMTE250H | 6 982 грн. |
SSD накопичувач Transcend MTE250H 2 TB (TS2TMTE250H) | 7 223 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 2 Тб PCI-E 4.0 x4 Transcend (TS2TMTE250H) | 7 100 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Transcend MTE250H TS2TMTE250H
Ціни на Transcend MTE250H TS2TMTE250H |
---|---|---|---|---|
Transcend MTE250H TS1TMTE250H 1 ТБ | від 4 546 грн. | 14 пропозицій | ||
Transcend MTE250H TS2TMTE250H 2 ТБ | від 6 982 грн. | 10 пропозицій | ||
Transcend MTE250H TS4TMTE250H 4 ТБ | від 13 610 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →