SSD Transcend 250S TS2TMTE250S 2 ТБ
Transcend TS2TMTE250S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend 250S TS2TMTE250S 2 ТБ
Усі ціни 35 →Transcend 250S 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (TS2TMTE250S) TS2TMTE2 | 7 645 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB Transcend (TS2TMTE250S) | 7 487 грн. |
Накопичувач SSD Transcend M.2 2TB PCIe 4.0 MTE250S TS2TMTE250S | 7 521 грн. |
SSD диск Transcend MTE250S 2TB M.2 PCIe 4.0 TS2TMTE250S | 7 442 грн. |
TRANSCEND M.2 2TB PCIe 4.0 MTE250S (TS2TMTE250S) | 7 521 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend 250S TS2TMTE250S
Ціни на Transcend 250S TS2TMTE250S |
---|---|---|---|---|
Transcend 250S TS1TMTE250S 1 ТБ | від 3 737 грн. | 39 пропозицій | ||
Transcend 250S TS2TMTE250S 2 ТБ | від 6 741 грн. | 35 пропозицій | ||
Transcend 250S TS4TMTE250S 4 ТБ | від 14 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →