Кондиціонер LG DualCool Standard S09ET 25 м²
Відео 1Фото 11 |
LG DualCool Standard S09ET 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:656/800 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики DualCool Standard S09ET
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG DualCool Standard S09ET 25 м²
LG Standard 2 2,5/3,3kW (S09ET) | 24 520 грн. |
LG Standard 2 2,5/3,3kW (S09ET) | 25 133 грн. |
Lg Multi Mu2R15 4,1Kw Ms07Et/S09Et | 90 800 грн. |
Lg Multi Mu2R15 4,1Kw Ms07Et/S09Et | 93 070 грн. |
Відеоогляди
Модификації LG DualCool Standard S09ET
Ціни на LG DualCool Standard S09ET |
---|---|---|---|---|
LG DualCool Standard S09ET 25 м² | від 24 520 грн. | 4 пропозиції | ||
LG DualCool Standard S12ET 35 м² | від 13 040 грн. | 2 пропозиції | ||
LG DualCool Standard S18ET 50 м² | від 36 160 грн. | 4 пропозиції | ||
LG DualCool Standard S24ET 66 м² | від 21 400 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →