Корпус Lian Li ODYSSEY X сріблястий (G99.TR01A.00)
Відео 20Фото 5 |
Просунутий і високоякісний модульний корпус з шасі, що вільно конфігурується. Це дуже містка платформа Full Tower, яка фанерована ефектними алюмінієвими вставками та загартованим склом. Кейс відрізняється поворотним піддоном материнської плати, даючи можливість орієнтувати платформу у різний спосіб. Комп'ютерний корпус Lian Li ODYSSEY X має три робочі положення: Dynamic, Dynamic-R та Performance.
Орієнтація кейсу впливає на продуваність шасі. У положенні Performance на передній панелі можна розмістити до чотирьох вентиляторів 120 мм (або три 140 мм), що гарантує найкраще повітряне охолодження. Додатково шасі має великий потенціал для встановлення високоефективної рідинної системи на дискретних компонентах. Кейс дозволить одночасно задіяти два радіатори 480 і 360 мм, що зробить охолодження як ніколи продуктивним. Цей корпус добре сумісний з материнськими платами великого формату: E-ATX та XL-ATX. Під карти розширення виділено вісім окремих слотів. Опціонально доступне кріплення із райзером PCIe 4.0 (PCIe 3.0) для вертикального монтажу відеокарти. Шасі забезпечене посадковим місцем для встановлення резервуара з охолоджувальною рідиною.
Купити Lian Li ODYSSEY X сріблястий
Усі ціни 23 →Lian Li TR-01X ODYSSEY X Tempered Glass без БП (G99.TR01A.00) Silver G99.T | 19 999 грн. |
Корпус Lian Li TR-01X Odyssey X Silver (G99.TR01A.00) | 20 000 грн. |
Корпус Lian Li TR-01X ODYSSEY X Silver (G99.TR01A.00) | 19 899 грн. |
Lian Li TR-01X ODYSSEY X Silver G99.TR01A.00 | 19 329 грн. |
Модификації Lian Li ODYSSEY X
Ціни на Lian Li ODYSSEY X |
---|---|---|---|---|
Lian Li ODYSSEY X сріблястий | від 18 040 грн. | 24 пропозиції | ||
Lian Li ODYSSEY X чорний | від 18 040 грн. | 21 пропозиція |