Корпус Lian Li O11 Dynamic EVO сірий (G99.O11DEG.00)
Відео 24Фото 5 |
Корпус із модульним шасі, який збирається за принципом конструктора. Це новий 2-секційний кейс з можливістю розвороту піддону материнської плати. материнської плати можна поставити як праворуч, так і ліворуч, залежно від умов монтажу та особливостей інтер'єру робочого місця. Платформа поставляється зі змінною лицьовою кришкою. Стандартний фасад представлений панеллю із загартованого скла.
За потреби скляний фасад можна замінити на кришку із металевої сітки. Комп'ютерний корпус Lian Li O11 Dynamic EVO дозволить перетворити системний блок на справжній сервер. У цьому кейсі можна одночасно задіяти шість накопичувачів HDD 3,5″ та ще три пристрої SSD 2,5″. Альтернативне компонування передбачає встановлення 13 накопичувачів SSD 2,5″. Штатний кошик HDD 3,5″ має два посадкові місця із зовнішнім доступом та можливістю гарячої заміни накопичувачів. За потреби на місце кошика жорстких дисків вдасться поставити допоміжний блок живлення. Корпус має в наборі райзери для бокового розвороту відеокарти. Додатково є комплект вертикального монтажу GPU збоку від материнської плати, призначений для високоефективного охолодження графіки.
Купити Lian Li O11 Dynamic EVO сірий
Корпус Lian Li O11 Dynamic EVO Grey (G99.O11DEG.00) | 7 983 грн. |
Корпус Lian Li O11 Dynamic EVO Grey (G99.O11DEG.00) | 7 299 грн. |
Корпус Lian Li O11 Dynamic EVO Grey (G99.O11DEG.00) | 7 305 грн. |
Модификації Lian Li O11 Dynamic EVO
Ціни на Lian Li O11 Dynamic EVO |
---|---|---|---|---|
Lian Li O11 Dynamic EVO білий | від 7 277 грн. | 16 пропозицій | ||
Lian Li O11 Dynamic EVO сірий | від 7 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Lian Li O11 Dynamic EVO чорний | від 8 201 грн. | 18 пропозицій |