Корпус 2E GAMING CALLEO білий (2E-GB700W)
Відео 2Фото 18 |
Корпус для ігрового складання початкового або середнього класу. Це компактний системний блок Mini Tower. Монтажна пластина материнської плати має формат micro-ATX. Для встановлення теплообмінника центрального процесора виділено 150 мм. Модель сумісна із відеокартами довжиною до 320 мм. Даний кейс має допуск до монтажу комплектуючих із підвищеним тепловиділенням. Для ефективної стабілізації температурного режиму ігровий корпус 2E GAMING CALLEO використовує добре вентильований фасад на основі металевої сітки.
Повітряпритока організована за допомогою трьох передніх вентиляторів 120 мм. Щоб прискорити відведення тепла з робочого простору шасі, на задній кришці стоїть додаткова вертушка 120 мм. Комплект вентиляторів має RGB-ілюмінацію. За роботу світлових ефектів відповідає заводський LED-контролер. Для налаштування підсвічування передбачено пульт дистанційного керування. Оглядова кришка виготовлена із загартованого скла. Хороший повітрообмін шасі обумовлений нижнім розташуванням блока живлення. Верхня перегородка відсіку блоку живлення дає можливість змонтувати два додаткові вентилятори 120 мм. Нижні вертушки дозволять покращити охолодження дискретної відеокарти.
Купити 2E GAMING CALLEO білий
Усі ціни 42 →2E Gaming CALLEO ARGB Tempered Glass без БЖ (2E-GB700W) White 2E-GB700W | 2 309 грн. |
Корпус 2E Calleo GB700W (2E-GB700W) | 2 309 грн. |
Корпус 2E Gaming Calleo GB700W, без БП (2E-GB700W) | 2 309 грн. |
Корпус 2E Gaming Calleo GB700W, без БП (2E-GB700W) | 2 309 грн. |
Корпус нормальний Не можна підключити до мат плати аби керувати підсвіткою Андрій: користуюся 2E GAMING CALLEO GB700 більше року |
Не зважаючи на свою простоту виконання, він дуже гарний.
Тяжкий, метал досить товстий, що дуже добре. Багато режимів підсвічування вентиляторів. Бокова стінка зі справжнього скла. Пильові фільтри зверху та під корпусом де БЖ. Наявність ARGB контролера з пультом керування. Достатньо багато отворів для кабелю менеджменту. Корпус хоч і компактний, та досить зручний при монтажі комплектуючих. На фото присутній логотип із драконом, я ж коли придбав, то такого логотипу не було, тільки напис 2Е
Хотілося б мати віконце, щоб бачити БЖ. Контролер не універсальний, має роз'єми на 6pin Погано реалізоване місце кріплення HDD Андрій: користуюся 2E GAMING CALLEO GB700 кілька місяців |
Модификації 2E GAMING CALLEO
Ціни на 2E GAMING CALLEO |
---|---|---|---|---|
2E GAMING CALLEO білий | від 1 970 грн. | 44 пропозиції | ||
2E GAMING CALLEO чорний | від 1 838 грн. | 44 пропозиції |