Морозильний лар Liberton LCF 316 H 316 л
Товар застарів 14 350 грн. Тип: морозильна скриня; Загальний обсяг (л): 316; Мін. температура: -24 °C; Збереження холоду (год): 37; Потужність заморожування (кг/добу): 18; Управління: поворотні зовнішнє; Клас енергоспоживання: A+; Рівень шуму (дБ): 42; Габарити (см): 85x112x70.5; |
Liberton LCF 316 H 2020 ріквеликий об'єм |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Liberton LCF 316 H
Ціни на Liberton LCF 316 H |
---|---|---|---|---|
Liberton LCF 145 H 145 л | від 6 199 грн. | 8 пропозицій | ||
Liberton LCF 290 H 290 л | від 10 499 грн. | 26 пропозицій | ||
Liberton LCF 380 H 380 л | від 12 799 грн. | 21 пропозиція |