Витяжка LIBERTY THS 6101 W білий
LIBERTY THS 6101 W білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY THS 6101 W білий
Усі ціни 8 →LIBERTY THS 6101 W | 3 840 грн. |
LIBERTY THS 6101 W | 3 821 грн. |
Витяжка LIBERTY THS 6101 W | 3 483 грн. |
Кухонная вытяжка Liberty THS 6101 W | 3 483 грн. |
Вытяжка Liberty THS 6101 W | 3 525 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації LIBERTY THS 6101 W
Ціни на LIBERTY THS 6101 W |
---|---|---|---|---|
LIBERTY THS 6101 W білий | від 3 483 грн. | 8 пропозицій | ||
LIBERTY THS 6101 B чорний | від 2 906 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →