Витяжка LIBERTY Slide 265 W білий
LIBERTY Slide 265 W білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY Slide 265 W білий
Усі ціни 29 →Кухонна витяжка Liberty Slide 265 W | 3 739 грн. |
LIBERTY SLIDE 265 W | 3 072 грн. |
LIBERTY SLIDE 265 W | 3 057 грн. |
Вытяжка Liberty 265 Slide w | 3 519 грн. |
Витяжка LIBERTY SLIDE 265 W | 2 602 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації LIBERTY Slide 265 W
Ціни на LIBERTY Slide 265 W |
---|---|---|---|---|
LIBERTY Slide 265 AV бежевий | від 2 484 грн. | 30 пропозицій | ||
LIBERTY Slide 265 W білий | від 2 602 грн. | 29 пропозицій | ||
LIBERTY Slide 265 X нержавіюча сталь | від 2 755 грн. | 15 пропозицій | ||
LIBERTY Slide 265 B чорний | від 2 602 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →