Витяжка LIBERTY Charlotte 60 B чорний
LIBERTY Charlotte 60 B чорний 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY Charlotte 60 B чорний
Усі ціни 6 →Вытяжка Liberty Charlotte 60 b | 4 686 грн. |
Кухонная вытяжка Liberty Charlotte 60 B | 5 019 грн. |
Liberty Charlotte 60 B Charlotte60B | 5 019 грн. |
Витяжка Liberty Charlotte 60 B | 5 019 грн. |
Кухонна витяжка Liberty Charlotte 60 B | 5 019 грн. |
Витяжка Liberty Charlotte 60b | 5 305 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →