Витяжка LIBERTY Slide 265 X нержавіюча сталь
LIBERTY Slide 265 X нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY Slide 265 X нержавіюча сталь
Усі ціни 19 →LIBERTY SLIDE 265 X | 3 252 грн. |
LIBERTY SLIDE 265 X | 3 236 грн. |
Витяжка LIBERTY SLIDE 265 X | 2 755 грн. |
Вытяжка кухонная LIBERTY Slide 265 X | 3 509 грн. |
Кухонная вытяжка Liberty SLIDE 265 X | 2 956 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації LIBERTY Slide 265 X
Ціни на LIBERTY Slide 265 X |
---|---|---|---|---|
LIBERTY Slide 265 AV бежевий | від 2 484 грн. | 29 пропозицій | ||
LIBERTY Slide 265 W білий | від 2 602 грн. | 28 пропозицій | ||
LIBERTY Slide 265 X нержавіюча сталь | від 2 755 грн. | 19 пропозицій | ||
LIBERTY Slide 265 B чорний | від 2 602 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →