Витяжка Interline Teffi WH A/60/GL/PB білий
Фото 8 |
Interline Teffi WH A/60/GL/PB білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Teffi WH A/60/GL/PB білий
Усі ціни 20 →Interline Interline TEFFI WH A/60/GL/PB | 3 199 грн. |
Кухонна витяжка Interline TEFFI WH A/60/GL/PB | 3 199 грн. |
Витяжка INTERLINE TEFFI WH A/60/GL/PB (17372) | 3 199 грн. |
INTERLINE TEFFI WH A/60/GL/PB | 3 130 грн. |
Витяжка похила Interline Teffi WH A/60/GL/PB | 3 300 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Interline Teffi WH A/60/GL/PB
Ціни на Interline Teffi WH A/60/GL/PB |
---|---|---|---|---|
Interline Teffi WH A/60/GL/PB білий | від 3 086 грн. | 20 пропозицій | ||
Interline Teffi BL A/60/GL/PB чорний | від 2 749 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →