Моторне мастило Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 60 л (1309)
Товар застарів 21 330 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: API SM/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-98; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; |
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40
Ціни на Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 1 л | від 458 грн. | 23 пропозиції | ||
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 4 л | від 1 746 грн. | 15 пропозицій | ||
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 5 л | від 1 842 грн. | 25 пропозицій |