Моторне мастило Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 5 л
Відео 7 |
Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 5L |
|
Моторне масло всесезонного застосування на базі НС-синтетичної технології з додаванням фірмового пакету присадок Molygen. Технічна мастильна рідина підходить для багатоклапанних бензинових та дизельних двигунів від популярних європейських, американських та японських автовиробників. При цьому масло допускається заливати в мотори із системами турбонаддува та інтеркулером, а також без них.
Продукт забезпечує захист внутрішнього оздоблення силових агрегатів при збільшених міжсервісних інтервалах заміни моторного масла. Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 5L знижує втрати на тертя, запобігає утворенню усіляких відкладень, надійно захищає вузли двигуна від зношування. При регулярному використанні мастильного матеріалу можна досягти скорочення витрати палива. Олія відповідає вимогам стандартів ACEA A5/B5, API SL/CF та рекомендується для широкого переліку легкових автомобілів. Форма випуску продукту представлена поширеними варіантами пластикової тари об'ємом 1 л, 4 л та 5 л.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Купити Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 5 л
Усі ціни 28 →Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 (5л) | 4 990 грн. |
Синтетична моторна олива - Molygen New Generation 5W-30 5л. | 2 649 грн. |
Олива моторна Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30, 5л (41071320397) | 2 863 грн. |
Моторное масло Liqui Moly Molygen New Generation 5w-30 5л. (9952) | 2 531 грн. |
Олива моторна Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30, 5л (41071320397) | 2 863 грн. |
чи можна залити це масло в дизельний мотор з турбіною.
в описі написано що так але все ж таки перепитаюсь
Модификації Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30
Ціни на Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 1 л | від 479 грн. | 25 пропозицій | ||
Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 4 л | від 1 863 грн. | 32 пропозиції | ||
Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 5 л | від 2 275 грн. | 28 пропозицій |