Моторне мастило Liqui Moly Universal 4-Takt Gartengerate-Oil 10W-30 1L 1 л
Liqui Moly Universal 4-Takt Gartengerate-Oil 10W-30 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Universal 4-Takt Gartengerate-Oil 10W-30 1L 1 л
Усі ціни 20 →Олива для 4-тактної садової техніки та генераторів - Universal 4-T Oil 10W | 420 грн. |
Масло моторне мінеральне Універсальний 4T Gartengerate-Oil 10W-30, 1л 1273 | 420 грн. |
Liqui Moly Liqui Moly Universal Gartengerate 4-T Oil 10W-30 1 л | 405 грн. |
Масло Liqui Moly универсальное для садовой техники UNIVERSAL GARTENGERATE- | 361 грн. |
Моторна олива Liqui Moly Universal Gartengerate 4-T Oil 10W-30 1л. (1273) | 420 грн. |
ще 15 пропозицій
Купував як напівсинтетику і на наклейці Маг. Епіцентр писалося, що напівсинтетика... У результаті прийшов додому, почитав інтернет виявилася мінеральною, дзвоню у виробнику послали на...[censored]. НЕЗНАШОВ Наклейка не відповідає вмісту щойно купив(ла) Liqui Moly Universal 4-Takt Gartengerate-Oil 10W-30 1L |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Додаткові функції і можливості моторного мастила Liqui Moly Universal 4-Takt Gartengerate-Oil 10W-30 1L:
- Моторна олива для газонокосарок