М'яч для фітнесу / фітбол LiveUp LS3222-55B
LiveUp LS3222-55B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LiveUp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LiveUp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LiveUp LS3222-55B
Фитбол LiveUP Anti-Burst Ball blue 55 см (LS3222-55b) | 612 грн. |
М'яч для фітнесу LiveUp Anti-Burst 55 см Blue (LS3222-55b) | 576 грн. |
Фітбол (насос в комплекті) LiveUP ANTI-BURST BALL блакитний 55см LS3222-55 | 600 грн. |
М'яч для фітнесу LiveUp Anti-Burst Ball 55 см (LS3222-55b) Blue | 581 грн. |
Фітбол (насос в комплекті) LiveUP ANTI-BURST BALL блакитний 55см LS3222-55 | 612 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →