Плита LOFRA PBI 66 MFT/C бежевий
LOFRA PBI 66 MFT/C бежевий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA PBI 66 MFT/C бежевий
Lofra PBI66MFT/C | 92 280 грн. |
Lofra PBI66MFT/C | 94 587 грн. |
Lofra PBI66MFT/C | 96 894 грн. |
LOFRA PBI 66 MFT/C | 115 292 грн. |
LOFRA PBI 66 MFT/C | 118 104 грн. |
Модификації LOFRA PBI 66 MFT/C
Ціни на LOFRA PBI 66 MFT/C |
---|---|---|---|---|
LOFRA PBI 66 MFT/C бежевий | від 92 280 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA PR 66 MFT/C бордовий | від 92 280 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA PBP 66 MFT/C білий | від 92 280 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA PL 66 MFT/C нержавіюча сталь | від 92 280 грн. | 3 пропозиції | ||
LOFRA PNM 66 MFT/C чорний | від 92 280 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →