Плита LOFRA RRD 126 MFT+E/2AEO бордовий
Фото 6 |
LOFRA RRD 126 MFT+E/2AEO бордовий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA RRD 126 MFT+E/2AEO бордовий
Lofra Italy RRD126MFT+E/2AEO | 234 680 грн. |
Lofra Italy RRD126MFT+E/2AEO | 240 547 грн. |
Lofra Italy RRD126MFT+E/2AEO | 246 414 грн. |
LOFRA RRD 126 MFT+E/2AEO | 289 706 грн. |
LOFRA RRD 126 MFT+E/2AEO | 296 772 грн. |
Модификації LOFRA RRD 126 MFT+E/2AEO
Ціни на LOFRA RRD 126 MFT+E/2AEO |
---|---|---|---|---|
LOFRA RRD 126 MFT+E/2AEO бордовий | від 234 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RBPD 126 MFT+E/2AEO білий | від 234 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RBID 126 MFT+E/2AEO слонова кістка | від 234 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RNMD 126 MFT+E/2AEO чорний | від 298 849 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →