ДБЖ Logicpower Smart-UPS 6000 Pro 6000 ВА
Logicpower Smart-UPS 6000 Pro 6000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower Smart-UPS 6000 Pro 6000 ВА
LogicPower Smart-UPS 6000 PRO (23277) LP23277 | 25 696 грн. |
ДБЖ LogicPower-6000 PRO Smart-UPS (with battery) ЗНИЖКА ЧИ БЕЗКОШТОВНА ДОС | 44 324 грн. |
ДБЖ Smart-UPS LogicPower 6000 PRO (with battery) | 44 324 грн. |
Модификації Logicpower Smart-UPS 6000 Pro
Ціни на Logicpower Smart-UPS 6000 Pro |
---|---|---|---|---|
Logicpower Smart-UPS 6000 Pro 6000 ВА | від 25 696 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower Smart-UPS 10000 Pro 10000 ВА | від 31 840 грн. | 1 пропозиція |