ДБЖ Logicpower Smart-UPS 1000 Pro 1000 ВА (0006781)
Фото 7 | 11 842 грн. Купити! ИБП LogiсPower Smart-UPS 1000 PRO (with battery)Technofox.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 24 міс. Поскаржитись |
Logicpower Smart-UPS 1000 Pro 1000 ВА |
|
Також є версія без батареї - Smart-UPS 1000 Pro 36V.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
16 листопада 2023, 11:52
Вимкнення ДБЖ. #
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як його вимкнути? При натисканні і утриманні середньої і правої кнопок, переходить в режим байпас і все. Не смикати ж кожного разу шнур з розетки.
Модификації Logicpower Smart-UPS 1000 Pro
Ціни на Logicpower Smart-UPS 1000 Pro |
---|---|---|---|---|
Logicpower Smart-UPS 1000 Pro 1000 ВА | від 11 842 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower Smart-UPS 2000 Pro 2000 ВА | від 16 423 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower Smart-UPS 3000 Pro 3000 ВА | від 21 970 грн. | 18 пропозицій |