ДБЖ RITAR PT-10KS-LCD 10000 ВА
RITAR PT-10KS-LCD 10000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR PT-10KS-LCD 10000 ВА
Усі ціни 13 →Источник бесперебойного питания Ritar PT 10KS LCD | 47 600 грн. |
ИБП Ritar PT-10KS-LCD, 10000VA (9000Вт), 192В, Встроенная батарея 12V 7 Ah | 47 600 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-10KS-LCD | 39 540 грн. |
Ritar PT-10KS-LCD | 37 799 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar PT-10KS-LCD | 47 600 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації RITAR PT-10KS-LCD
Ціни на RITAR PT-10KS-LCD |
---|---|---|---|---|
RITAR PT-6KS-LCD 6000 ВА | від 36 960 грн. | 2 пропозиції | ||
RITAR PT-10KS-LCD 10000 ВА | від 34 802 грн. | 13 пропозицій |