Игровой коврик Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad (943-000094)
Відео 10 | 379 грн. Купити! Игровая поверхность Logitech G240 Black (943-000094)Ctrs.com.uaОфіційний партнер Logitech (Київ) Поскаржитись в списокмої списки |
Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Logitech G Series (ігрові)
від 2 149 грн.
ігрові, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, накладні, закриті, бездротові, USB A, Bluetooth, радіоканал, 20 – 20000 Гц, 45 Ом, акумулятор: до 18 год, з кейсом + передавач
від 1 630 грн.
ігрова мишка, бездротова, радіо, з пам'яттю, кнопки: 5, програмовані, + колесо, сенсор 12000 DPI
від 7 179 грн.
ігрова, механічна, комбінована, бездротова, Bluetooth / радіо / дротова, USB, компактна (ANSI), без блоку Num, дод. клавіш: 8, підсвічування, RGB підсвічування
від 3 500 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 39 Ом, акумулятор: до 29 год
від 849 грн.
ігрова мишка, дротова, USB A, з пам'яттю, кнопки: 5, програмовані, + колесо, RGB підсвічування, сенсор 8000 DPI
від 1 789 грн.
ігрова, мембранна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, дод. клавіш: 9, підсвічування, захист від вологи, RGB підсвічування
від 4 484 грн.
игровой, 344x321x4 мм, верх тканина, низ пластик, підсвічування, бездротова зарядка
від 3 599 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, знімний кабель, 3.5 мм, 2х3.5 мм, USB A, 2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 35 Ом, акумулятор: з кейсом + для ПК, 1.5 м — для телефону
від 3 899 грн.
ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, кнопки: 4, програмовані, + колесо, сенсор 25600 DPI, бездротова зарядка
від 2 590 грн.
ігрова, механічна, дротова, USB, компактна (ANSI), без блоку Num, підсвічування, USB-порт
від 699 грн.
игровой, 340x280x3 мм, покриття control, верх пластик, низ гума
від 7 600 грн.
Playstation 4/5, Nintendo Switch, накладні, закриті, комбіновані, 3.5 мм, Bluetooth, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 38 Ом, акумулятор: до 50 год
від 5 749 грн.
ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, з пам'яттю, кнопки: 4, програмовані, + колесо, сенсор 32000 DPI, бездротова зарядка
від 4 269 грн.
ігрова, механічна, дротова, USB, компактна (ANSI), без блоку Num, дод. клавіш: 2, підсвічування, RGB підсвічування
від 379 грн.
игровой, 340x280x1 мм, покриття speed, верх тканина, низ гума
від 3 382 грн.
ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, кнопки: 6, програмовані, + колесо, сенсор 25600 DPI, бездротова зарядка
від 2 897 грн.
ігрова, механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, USB-порт
від 2 299 грн.
игровой, дуже великий, 900x400x3 мм, покриття speed / control, верх тканина, низ гума
Відеоогляди
Unboxing: Logicool G240 Cloth Gaming Mouse Pad
22 липня 2020246 переглядів
Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad Unboxing Experience Review
4 січня 20201 193 перегляда
Logitech G240 gaming cloth mousepad review.
28 грудня 2022177 переглядів
G240 Cloth Gaming Mouse Pad فتح صندوق ماوس باد لوجيتيك طراز G240
1 жовтня 20206 171 перегляд
My kid unboxing Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad
26 червня 2021503 перегляда
Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad Review
21 червня 202310 960 переглядів
Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad
31 травня 20143 645 переглядів
Flash Intros: Logitech G640 & Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pads 943-000061, 943-000046
16 серпня 201728 598 переглядів
Modded Logitech G240 cloth gaming mouse pad | RGB mouse pad
6 серпня 20177 171 перегляд
Logitech G240 Gaming Mouse Pad Cloth 4k Unboxing
13 жовтня 201325 329 переглядів
Як вибрати килимок для мишки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 273 грн.
игровой, 275x225x4 мм, покриття speed, верх тканина, низ гума, прошитий
від 217 грн.
игровой, 360x275x3 мм, покриття speed, верх тканина, низ гума, прошитий
від 318 грн.
игровой, 360x300x3 мм, покриття control, верх тканина, низ гума, прошитий
від 399 грн.
игровой, 350x250x3 мм, верх тканина, низ гума, підсвічування, прошитий
від 299 грн.
игровой, 350x250x4 мм, покриття control, верх тканина, низ гума, підсвічування, прошитий
від 259 грн.
игровой, 360x275x3 мм, покриття control, верх тканина, низ гума, прошитий