Logitech G435
Відео 16Фото 7 |
Logitech G435 |
|
У 2021 році бренд Logitech випустив найлегші бездротові повнорозмірні накладні навушники для геймерів і меломанів. Модель важить всього 165 г, має компактний форм-фактор, знімні амбушюри з м'якого наповнювача з ефектом пам'яті, обтягнуті дихаючою тканиною, тому ваші вуха не будуть втомлюватися і потіти навіть після декількох годин користування. Навушники Logitech G435 підтримують передачу сигналу по Bluetooth і радіоканалу за допомогою адаптера USB A.
завдяки фірмовій технології Logitech Lightspeed, що забезпечує мінімальну затримку відгуку, можуть бути затребувані в середовищі кіберспортсменів. 40-міліметрові драйвери формують чисте збалансоване звучання, а вбудовані парні мікрофони з формуванням променя знижують фоновий шум. Час автономної роботи навушників становить до 18 годин. Для зарядки передбачений кабель USB-C - USB A. гарнітура сертифікована для роботи з додатком Discord і сумісна з Dolby Atmos: TM:, Windows Sonic: TM: і Tempest 3D AudioTech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G435
Усі ціни 209 →Logitech G435 Lightspeed (981-001050) Black/Yellow 981-001050 | 3 399 грн. |
Ігрові навушники Logitech G435 Ligtspeed Wireless Gaming Headset Black (98 | 2 809 грн. |
Ігрові навушники Logitech G435 Wireless Black 981-001050 | 3 399 грн. |
Навушники Logitech G435 Lightspeed Wireless Gaming Headset Black 981-00105 | 3 399 грн. |
Навушники LOGITECH G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset (981-001074) Wh | 3 399 грн. |
2 4 9 13 |
Купивши Logitech g435 SE + g305 SE на eBay, за ціною нової ведмедика g305. Мені не пощастило, потрапив шлюб, по радіоканалу не підключаються ні в яку, тому раджу за можливості це перевіряти в магазині, або на пошті. Дуже погана звукоізоляція, для дому підійдуть, або щоби погуляти парком, у метро в них майже нічого не чути. Навушники легкі це плюс і мінус, коли нахиляєшся, то вони спадають. То дуже зручні, сижу в них години 4 і голова не втомлюються. Не погані навушники, та зараз би купивши щось інше, дротове, або з ауксом. Не знаю на скільки малі затримки через радіо, на жаль мій екземпляр ні в яку не підєднується, та по блютузу вона не значна, тому можна грати в якісь не кібер спортивні ігри Вес, дизайн, можливість не знімаючи навушники з голови піти зробити собі чаю Ціна, мої не працюють по радіоканалу, погана шумоізоляція, такий собі звук, мала гучність, така собі автономність (≈3 дні по 4 години) радикальний русофоб: користуюся Logitech G435 кілька місяців |
Це бомба. Але не за 4к. Бравши за 2500, то тема.
Легкі, тримати норми. Годин 15-17 Легкі, швидка зарядка, норм тримати, якість звуку класне але не прямий вау. Хотілося, щоб були голосніше Хотілося б голосніше. Але для ігор вистачає OLEG REPALO: користуюся Logitech G435 кілька місяців |
Якщо брати в цілому то користуюся майже кожен день і з тими завданнями на які розраховували вони впоралися добре. Є як плюси так і мінуси у даній моделі. Не чекавши прямо на звук тому за свій прайс норм (я брав 2 штуки на скидках). Начитавшись відгуків з проблемою зв'язку відразу обновивши прошивку з сайту на останню і за годину користування критичних проблем не помітив(в основному рідний приймач, рідше користуюсь блютусом). Заряджаю кожні 2-3 дні за моїм сценарієм користування, заряджаються десь за годину може менше. Для покращення звуку увімкнувши Windows Sonic for Headphones. З плюсів це однозначне відсутність кабелю і легкість, що дає мобільність на робочому місці. Як нормальний звук якщо використовувати з Windows Sonic for Headphones. З недоліків відмітив би жорстке оголів'я, мені норм, а від дружина не змогла в них сидіти довго. За відгуками є проблеми з якістю і деякі живуть добре і працюють гарно, а деякі примірники швидко йдуть на упокій. Євгеній: користуюся Logitech G435 кілька місяців |
Стикнувся з проблемою, що смартфон Realme 6 Pro не бачив навушники по Bluetooth. А на попередньому смартфоні вони працювали добре.
Рішення:
Увімкнути навушники, натисн. і утрим. кнопку "Увімкнення" 3-5сек.
Перейти в режим Bluetooth, натисн. і утрим. кнопку "Мікрофон" 3-5сек. (почне поволі блимати синій індикатор).
Далі, натисн. і утрим. кнопку "Мікрофон" + кнопку "Увімкнення" 3-5сек. (почне швидко блимати синій індикатор).
Вуаля) смартфон бачить нав