Logitech G733
Відео 14Фото 14 |
Logitech G733 |
|
Легка і ефектна бездротова геймерська накладна гарнітура закритого типу з підтримкою технології об'ємного звучання DTS Headphone:X 2.0 для віртуалізації багатоканального оточення і повного занурення в ігровий процес. Обладнана якісним знімним мікрофоном на жорсткій дужці і ефектною керованої світлодіодним RGB-підсвічуванням. Конструкція цієї моделі виконана з якісного, міцного і довговічного пластику.
Передбачені необхідні регулювання для оптимізації положення чаш, що враховують анатомічні особливості голови користувача. Охоплюють м'які гумові амбушюри максимально зручні і забезпечують вентиляцію закритого простору для комфорту під час тривалих ігрових сесій. При використанні фірмового ПЗ Logitech G HUB, навушники Logitech G733 підтримують голосові фільтри і двозонне управління підсвічуванням (вибір кольору, використання готових або створення власних профілів анімації, реакція підсвічування на події ігрового світу або стріму).
Ця модель не тільки забезпечує кристально чисте звучання, але і може грати роль стильного аксесуара. Завдяки бездротовій технології LightSpeed час роботи батареї становить 20 год (до 29 год без підсвічування), а радіус дії надійною бездротового зв'язку досягає 20 м. Передбачено зручне регулювання гучності, кнопка для швидкого відключення мікрофона. Крім платформи ПК, навушники сумісні з Apple Мас, а також популярними ігровими консолями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G733
Усі ціни 147 →Logitech G733 Lightspeed RGB Gaming (981-000890) Lilac 981-000890 | 6 699 грн. |
Ігрові навушники Logitech G733 Lightspeed Wireless RGB Gaming Headset Blac | 6 699 грн. |
Ігрові навушники Logitech G733 Lightspeed Wireless RGB Black (981-000864) | 4 939 грн. |
Навушники Logitech G733 LIGHTSPEED WGH (981-000864) Black | 6 699 грн. |
Гарнитура Logitech G733 Black (981-000864) 981-000864 | 6 462 грн. |
0 1 2 1 |
Бездротові
Затримка дуже маленька Якість матеріалів та збирання Звук G Hub Мікрофон
Віртулаізація 7.1 TheTimMir: користуюся Logitech G733 кілька місяців |
В принципі, працюють добре, звук відмінний. Але якщо слухати рок на максимальній гучності, то заряду вистачить години на три. Підключаються до андроїда через перехідник, але при цьому виходить дуже довга і не зручна консоль. Чудовий звук. Високі частоти чисті. М'які низи. Вбудований мікрофон. М'які приємні до тіла. - Немає підтримки Bluetooth. - Занадто великий та незручний USB адаптер. Леонид Кабак: користуюся Logitech G733 менше місяця |
Перейдемо до мінусів.
Мікрофон – це просто найгірше, що є у цих навушниках. Навіть використовуючи blue voice, мікрофон дуже посередній. Для мене це не проблема, я маю хороший мікро.
Віртуалізація 7.1 – чесно, не маю поняття, де там зв'язок із 7.1. Абсолютно не вдала ідея, і реалізація також. Мені не сподобалося, тому просто вимкнув цю функцію та все.
Начебто все висловив, що хотів.