Дитяче автокрісло Lorelli Proxima i-Size
Фото 5 |
Lorelli Proxima i-Size |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lorelli Proxima i-Size
Усі ціни 28 →Автокрісло Lorelli Proxima, сірий із чорним (24585) | 6 888 грн. |
Автокрісло Lorelli PROXIMA ISOFIX i-Size (red/black) | 7 847 грн. |
Автокресло Lorelli Proxima Isofix i-Size (0-22кг) (blue/black) | 7 086 грн. |
Автокрісло Lorelli PROXIMA ISOFIX i-Size (0-22кг) (blue/black) | 6 784 грн. |
Автокрісло Lorelli Proxima Isofix i-Size Blue/Black 0-22 кг (PROXIMA blue/ | 8 320 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →