Будівельний фен Machtz MHG-2260T
Відео 4Фото 7 |
Machtz MHG-2260T потужний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Machtz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Machtz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Machtz MHG-2260T
Machtz Фен промышленный Machtz MHG-2260T (11021) | 1 100 грн. |
Фен будівельний Mchtz MHG-2260T, технічний | 850 грн. |
Фен будівельний Mаchtz MHG-2260T, промисловий | 850 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →