Електрочайник Magio MG-491 1850 Вт 1.7 л чорний
Magio MG-491 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-491 1850 Вт 1.7 л чорний
Усі ціни 33 →Magio Magio MG-491 | 999 грн. |
Електрочайник Magio MG-491 | 999 грн. |
Magio MG-491 | 915 грн. |
Электрочайник Magio MG-491 | 999 грн. |
Електрочайник Magio MG-491 | 879 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →